Aktualności

Zaproszenie na WIECZERZĘ WIGILIJNĄ

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, uprzejmie informujemy, że dnia 19 grudnia 2019 roku o godz. 13.00 w Centrum Pastoralnym przy ul. Podchorążych 2, odbędzie się uroczysta Wieczerza Wigilijna dla osób samotnych, bezdomnych i znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

  Spotkanie Wigilijne organizowane jest przez Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu, Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Zamościu oraz Parafię św. Michała Archanioła w Zamościu. Chętne osoby zapraszamy na wspólne spotkanie w świątecznej atmosferze.

Spotkanie Wigilijne wspófinansowane jest ze środków budżetu Miasta Zamość w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

serwis BIP

Rodzina 500+

logo esp

PFRON

Rodo co musisz wiedziec

AKTYWNY SAMORZĄD

Misja

Kompleksowa pomoc osobom i rodzinom w przezwyciężaniu trudnych sytuacji życiowych, których nie są one w stanie pokonać wykorzystując własne środki możliwości i uprawnienia. Przeciwdziałanie zjawiskom patologii społecznej, pomoc rodzinom we właściwym wypełnianiu ich funkcji i zadań, zaspokojenie niezbędnych potrzeb życiowych osób i rodzin oraz umożliwienie im bytowania w warunkach odpowiadających godności człowieka.

logo   ratusz.pl
 logo  
organizator adopcja logo kolor.jpg.1334302110090  company logo
logo wolontariatu 250 logo nl 20lat
logo zfis 
2163 b 1024 800 0 00 images phocagallery robert z pawel wigo1