Aktualności

Nabór na stanowisko dyrektora Rodzinnego Domu dla Dzieci w Zamościu

Informujemy, że w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Zamość w zakładce "Nabory" ukazało sie ogłoszenie o naborze na stanowisko dyrektora Rodzinnego Domu dla Dzieci w Zamościu.

            Rodzinny Dom dla Dzieci jest placówką opiekuńczo- wychowawczą, zapewniającą opiekę i wychowanie dzieciom w różnym wieku. Placówka dysponuje 5 miejscami. Obecnie przebywa w niej dwóch chłopców. Z uwagi na charakter pracy zapewniono możliwość zamieszkania osobie, która podejmie się prowadzenia placówki.

            Osoby zainteresowane pracą z dziećmi zachęcamy do zapoznania sie z treścią ogłoszenia dostępnego pod adresem: https://umzamosc.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/Nabor_RDdD.pdf

Termin składania aplikacji upływa 6 listopada 2020 r.

serwis BIP

Rodzina 500+

logo esp

PFRON

Rodo co musisz wiedziec

AKTYWNY SAMORZĄD

Misja

Kompleksowa pomoc osobom i rodzinom w przezwyciężaniu trudnych sytuacji życiowych, których nie są one w stanie pokonać wykorzystując własne środki możliwości i uprawnienia. Przeciwdziałanie zjawiskom patologii społecznej, pomoc rodzinom we właściwym wypełnianiu ich funkcji i zadań, zaspokojenie niezbędnych potrzeb życiowych osób i rodzin oraz umożliwienie im bytowania w warunkach odpowiadających godności człowieka.

logo   ratusz.pl
 logo  
organizator adopcja logo kolor.jpg.1334302110090  company logo
logo wolontariatu 250 logo nl 20lat
logo zfis 
2163 b 1024 800 0 00 images phocagallery robert z pawel wigo1